Herontdek het genieten
Early bird prijs t.e.m 15 september: €85 ip €120 (en incl. gratis e-books)
Misschien herken je het: je doet je best om alsmaar die bordjes draaiend te houden – werk, gezin, zorg, verwachtingen – het lukt nog wel, maar toch knaagt er iets.
Een gevoel dat je jezelf onderweg ergens kwijtgeraakt bent.
Omdat het leven te vaak in het teken staat van alsmaar ‘moeten’.
De balans zit scheef: er is een teveel aan druk, verwachtingen, presteren, prikkelverwerking, snelheid.
En een te weinig aan plezier, energie, genieten, verbinding, aandacht.
Deze cursus is een uitnodiging om even de pauzeknop in te drukken. Niet om stil te blijven staan, maar om de balans te herstellen en inspiratie op te doen.
Je hoeft niet ‘kapot’ te zijn om op zoek te gaan naar verandering.
Wat kan je verwachten?
Deze cursus is een ode aan het genieten en de verbondenheid die vaak ondergesneeuwd raken in de drukte van het leven. Het is een inspirerende, praktische en methodische ontdekkingstocht naar levenskwaliteit en een verademing in een wereld die ons meesleurt in een rage van alsmaar meer presteren, produceren en consumeren, terwijl dat ons niet gelukkiger maakt.
Je leert:
- hoe je bewust kunt vertragen, zonder schuldgevoel
- hoe je opnieuw het genieten kunt toelaten in je dagelijks leven
- hoe verbondenheid met je lichaam, de anderen en de natuur weer ruimte krijgt
- oefeningen die het plezier weer voelbaar maken
- inspiratie op te doen voor wat jou voedt
Dit alles gebeurt in een sfeer van mildheid, authenticiteit en zonder zweverige franje. Met de voeten op de grond en tegelijk ruimte voor verwondering.
Je hoeft niet te wachten tot het misloopt om goed voor jezelf te zorgen.
Deze cursus is geen luxe. Het is een keuze voor nieuwe ademruimte en – ja – een beetje meer plezier.
Voor wie gewoon eens wil voelen dat het leven ook lichter, rustiger, vrolijker en eigenzinniger kan zijn.
DATA
Zaterdag 13 december van 10 tot 16h
INSCHRIJVEN
(betalen hoef je pas ter plaatse)
CURSUSLOCATIE
De Blauwe Poort, Collegebaan 49a in Melle (7 km van Gent)
Klik hier om al kennis te maken met deze uitzonderlijke plek en zijn onwaarschijnlijke, prachtige tuin.
We zorgen voor grote en goed verluchte cursusruimten en we werken als het weer het toelaat afwisselend binnen en buiten in de immense tuin met een vijftal vijvers, terrassen en balkons.
BIJDRAGE Early Bird (als je inschrijft vóór 15/9): €85 (ipv €120)
Early bird voordelen:
√ Je hoeft niet op voorhand te betalen.
√ Je ontvangt onmiddellijk twee e-books
De praktijk van het genieten, een praktisch, doe-gericht handboek
en ‘Gerijpte Wijsheid’, een inspirerend ideeënboek.
√ Je ontvangt een audio met een geleide meditatie over ‘loslaten’.
Soms zijn we ‘bezet terrein’ en wordt het genieten pas mogelijk als we
eerst de onrust of belasting kunnen loslaten. Daartoe helpt deze
meditatie.
Deze cursus richt zich niet tot personen die beroepshalve interesse hebben. Voor hen zijn er specifieke opleidingen.